MÖBLER / Byråar, sekretärer / Byrå 9166527
nr 916 6527
Byrå
Gustaviansk stil, Bemålad, längd: 90, djup: 49, höjd: 90
Kondition: slitage, skador
Utrop:
500 kr
Såld:
600 kr
måndag 6 oktober 2014
kl 18:31:51
150 kr
150 kr
150 kr (Budbetjänt)
200 kr
300 kr
450 kr
500 kr
Den Gustavianska stilen